| 04.06.2026. |
Одељење комуналне милиције |
Молим вас да средите градске мобилијаре јер деца падају са тобогана који су неограђени, секу ноге у рупама за пењање које су пробушене и остављене са оштром пластиком да наноси повреде, падају док трче јер су подови пропали и испали из лежишта, сви градски мобилијар, у центру града , у ул Николе Скобаљића и у ул Страхињића Бана |
заведен |
| 04.06.2026. |
PWW Лесковац доо |
Postovani,
Pre izvesnog vremena su uklonjeni kontejneri za kabasti otpad na ulazu pores igralista u naselju Ančiki. Kada će biti vraceni i da li će biti na istoj poziciji? |
заведен |
| 04.06.2026. |
PWW Лесковац доо |
Poštovani, kao stanari okolnih zgrada više puta smo prijavljivali problem prekomerne količine smeća na najprometnijem gradskom parkingu u gradu, i same okoline. Parking se ne održava i ne čisti, nema nikakvih postavljenih kanti za smeće, te Vam parking izgleda trenutno ovako iz priložene fotografije. Molim Vas za intervenciju i rešavanje ovog problema u budučnosti.
Статус: uradu
Одговор: Postovani, hvala na ukazanom problemu. Sto se tice naseg dela ocisticemo, ali su u blizini kontejneri od kojih se stvara ovo smece, te Vas moimo da se obratite i PWW-u da i oni odrade svoj deo posla. Hvala na razumevanju. |
заведен |
| 04.06.2026. |
Одељење комуналне милиције |
NAJLJUBAZNIJE VAS MOLIM DA MI SAMO ODGOVORITE , A TIČE SE NASELJA PODRUM koje je konačno od Pružnog prelaza dobilo biciklističku stauzu i pešačku. NAIME od kako je to urađeno učinjena je usluga svima koji se bave nekim biznisom kao što su to perionice, mehaničari, brze hrane i etno restorani da na navedenim površinama parkiraju automobile. Pa recimo Restoran Rustik iako jedini ima parking ipak se parkiraju ispred restorana kao i kod Vulkanizera odmah tu. To se dešava i kod mosta kod Mehaničara koji takođe površinu koristi za parkiranje automobila za popravke. Međutim najveći problem je brza hrana MAKI koji je sada napravio i takozvani ETNO restoran i apslolutno je nemoguće proći ni pešice a kamoli biciklom koju na žalost moram koristiti . Već sam imao problem i prijavljivao načelniku Komunalne policije usmeno ali kome da se žalim kada on kao i svi jedu i piju za džabe kod njega. Ovo znam da neće niko objaviti ali ću ipak slikati sav tekst i poslati nekome ko je veći pop od vas koji ništa ne radite . Pitam se samo da li biste to dozvolili ispred vaše kuće. NARAVNO POSLAĆU VAM I SLIKE SA TOG MESTA JER OVO JE ČIST BEZOBRAZLUK ŠTA SE SVE DOZVOLJAVA JER SVAKO KO HOĆE DA PROĐE MORA DA SIĐE NA SAOBRAĆAJNICU . ŠTA SA DECOM KOJA NE MOGU NI DO AUTOBUSKE STANICE DA PROĐU. hvala na razumevanju ali za svaki slučaj poslaću ovo i nekome ko će to pokrenuti i ko se neće prodati za pljeskavicu i pivo... сада сам проследио свим Инспекцијама и баш ме интересује да ли је ико од вас надлежан за узурпирање јавне површине или ћете и ВИ НА ПЉЕСКАВИЦУ И ПИВО КАДА ТО КОТРОЛИШЕТЕ |
у раду |
| 04.06.2026. |
Одељ. за ком.-стамб. послове, саобраћај и инфраст. |
AJLJUBAZNIJE VAS MOLIM DA MI SAMO ODGOVORITE , A TIČE SE NASELJA PODRUM koje je konačno od Pružnog prelaza dobilo biciklističku stauzu i pešačku. NAIME od kako je to urađeno učinjena je usluga svima koji se bave nekim biznisom kao što su to perionice, mehaničari, brze hrane i etno restorani da na navedenim površinama parkiraju automobile. Pa recimo Restoran Rustik iako jedini ima parking ipak se parkiraju ispred restorana kao i kod Vulkanizera odmah tu. To se dešava i kod mosta kod Mehaničara koji takođe površinu koristi za parkiranje automobila za popravke. Međutim najveći problem je brza hrana MAKI koji je sada napravio i takozvani ETNO restoran i apslolutno je nemoguće proći ni pešice a kamoli biciklom koju na žalost moram koristiti . Već sam imao problem i prijavljivao načelniku Komunalne policije usmeno ali kome da se žalim kada on kao i svi jedu i piju za džabe kod njega. Ovo znam da neće niko objaviti ali ću ipak slikati sav tekst i poslati nekome ko je veći pop od vas koji ništa ne radite . Pitam se samo da li biste to dozvolili ispred vaše kuće. NARAVNO POSLAĆU VAM I SLIKE SA TOG MESTA JER OVO JE ČIST BEZOBRAZLUK ŠTA SE SVE DOZVOLJAVA JER SVAKO KO HOĆE DA PROĐE MORA DA SIĐE NA SAOBRAĆAJNICU . ŠTA SA DECOM KOJA NE MOGU NI DO AUTOBUSKE STANICE DA PROĐU. hvala na razumevanju ali za svaki slučaj poslaću ovo i nekome ko će to pokrenuti i ko se neće prodati za pljeskavicu i pivo... |
ненадлежан |
| 03.06.2026. |
ЈП Урбанизам и изградња |
Postovani, pisem Vam po treci put da ulicna svetla u naselju Solisarnost u ul Bulevar Nikole Pasica iza zgrade br 84 i 86 gde su garaze ne rade. U statusu pise da je problem resen a NIJE, ulicna svetla i dalje NE RADE. U prilogu Vam saljem sliku slikanu u 20h i 40 min. |
у раду |
| 03.06.2026. |
PWW Лесковац доо |
U Svetoilijskoj ulici u broju 8 niste izbacili djubre iz kante
Samo na tom broju |
заведен |
| 02.06.2026. |
Одељење за инспекцијске послове |
На паркингу зграде у ул. Илије Стреле 1-3, годинама, хаварисани возило, служи и као контејнер, ал то му не смета да буде изнад Закона.
Тражим хитно поступање и након тога обавештавање о току предмета на наведени телефон.
|
у раду |
| 02.06.2026. |
Одељење комуналне милиције |
Ево година ће, а ви и даље радите.
Хаварисано возило на адреси Илије Стреле 1-3, служи и као контејнер.
Власника познајете, јавите му да га слони док прође контрола, па Јово наново.
Изричито тражим обавештење након поступања, у законским року, на наведени број телефона,
|
у раду |
| 02.06.2026. |
ЈП Урбанизам и изградња |
Postovani, dana 26. 05. sam prijavila da ne rade ulicna svetla u naselju Solidarnost u ul Bulevar Nikole Pasica iza zgrade br 84 i 86 gde su garaze. Juce sam primetila da ta svetla rade danju a nocu ne. U prilogu Vam saljem slike.
|
решен |